НОМИНАЦИИ И ПООЩРЕНИЯ „МАЛЪК СЕЗОН 2020“
НОМИНАЦИИ И ПООЩРЕНИЯ „МАЛЪК СЕЗОН 2020“
Понеделник, 31 Август 2020
 Скъпи участници и колеги,   На 15 август приключи работа тримесечната онлайн творческа работилница като особен формат на фестивал „Малък сезон 2020“ поради невъзможността тазгодишното издание да се състои &bdq...


Септември
19
19.00
95 мин
Стъклената менажерия
Стъклената менажерия
Автор: Тенеси Уилямс
Превод: Евгения Панчева
Постановка: Йордан Славейков, Димитър Касабов
Сценография: Елена Стумбова
Музика: Емануил Одаджиев
Фотограф: Мирослав Веселинов

Участват: Албена Георгиева, Каталин Старейшинска, Петър Дочев, Димитър Николов
купи билет
Септември
23
19.00
90 мин
Всичко на масата
Всичко на масата
Автор: по Чарлз Буковски

Участват: Васил Дуев
купи билет
Септември
26
19.00
90 мин
Програма "Ноев ковчег" Нова Библия
Програма "Ноев ковчег" Нова Библия
Автор: по Йордан Радичков
Авторски спектакъл: Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Пластика: Марион Дърова
Сценография по идея на: Иван Добчев, Станислав Памукчиев
Видео и мултимедия: Димитър Сарджев
Фотограф: Яна Лозева
Скулптура: Антон Цанев
Консултант: проф. Цочо Бояджиев, проф. Георги Каприев

Участват: Мимоза Базова, Сребрина Тимофей, Славена Зайкова, Александър Тонев, Йордан Ръсин, Николай Върбанов, Александър Евгениев, Кънчо Кънев, Лора Недялкова, Роберт Янакиев, Марин Джишев
купи билет
Септември
29
19.00
Приключенията на И.К.
Приключенията на И.К.
Автор: от Иванка Курвоазие
Драматург: Стефан Иванов

Участват: Василена Винченцо, Васил Дуев, Весела Бабинова, Биляна Георгиева, Лили Гелева
купи билет
Октомври
01
19.00
TANGOMACHINE
TANGOMACHINE
Автор: авторски танцов танго-спектакъл на LAOKOONTANGO® (www.laokoontango.com)
Идея и концепция: Ивайло Александров
Хореография: Ивайло Александров, Габриела Панчева
Музикална среда: Ивайло Александров

Участват: Ивайло Александров, Габриела Панчева
купи билет
Октомври
05
19.00
Мишеловката
Мишеловката
Автор: фантазма по единствената репетиция на Хамлет с градските трагици по пиесата „Хамлет“ на У.Шекспир
Превод: Александър Шурбанов
Сценография и костюми: Ирена Дойчева
Режисьор-постановчик: Боян Крачолов
Фотограф: Петър Недялков

Участват: Божидар Йорданов, Владимир Матеев, Галя Костадинова, Иван Николов, Йордан Ръсин, Симона Здравкова
купи билет
Октомври
08
19.00
110 мин
Любовта на Анатол
Любовта на Анатол
Автор: Артур Шницлер
Превод: Владко Мурдаров
Режисьор: Антон Угринов
Композитор: Калин Николов
Сценография: Александра Йотковска, Борис Далчев
Хореография: Васил Дипчиков
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Сотир Мелев, Станислав Кертиков, Веселина Конакчийска, Лилия Гелева, Георги Йовчев, Николай Тибинков, Василена Винченцо, Мадлен Йорданова, Галя Костадинова, Цветина Петрова, Даниана Коева, Лили Гелева
купи билет
Октомври
12
19.00
90 мин
Всичко на масата
Всичко на масата
Автор: по Чарлз Буковски

Участват: Васил Дуев
купи билет
Октомври
14
19.00
Приключенията на И.К.
Приключенията на И.К.
Автор: от Иванка Курвоазие
Драматург: Стефан Иванов

Участват: Василена Винченцо, Васил Дуев, Весела Бабинова, Биляна Георгиева, Лили Гелева
купи билет
Октомври
15
19.00
95 мин
Стъклената менажерия
Стъклената менажерия
Автор: Тенеси Уилямс
Превод: Евгения Панчева
Постановка: Йордан Славейков, Димитър Касабов
Сценография: Елена Стумбова
Музика: Емануил Одаджиев
Фотограф: Мирослав Веселинов

Участват: Албена Георгиева, Каталин Старейшинска, Петър Дочев, Димитър Николов
купи билет
Октомври
17
19.00
60 мин
На тЯтър съм!
На тЯтър съм!
Автор: авторски спектакъл на Никола Стоянов
Режисьор: Никола Стоянов
Сценография: Теодор Киряков
Композитор: Мирослав Стойнов
Фотограф: Никола Стоянов
Хореография: Анна Кабакова

Участват: Стефан Димитров, Веселин Петров, Велизар Емануилов, Весела Петрова, Лили Гелева
купи билет
Октомври
19
19.00
110 мин
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Асен Аврамов
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Веселин Мезеклиев
купи билет
Октомври
23
19.00
90 мин
Програма "Ноев ковчег" Луда трева
Програма "Ноев ковчег" Луда трева
Автор: по текстове на Йордан Радичков
Сценична адаптация: Маргарита Младенова
Режисьор: Маргарита Младенова
Сценография: Михаела Добрева, Борис Далчев
Музика: Христо Намлиев
Консултант: проф. Цочо Бояджиев, проф. Георги Каприев
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Албена Георгиева, Жана Рашева, Галя Костадинова, Каталин Старейшинска, Надя Керанова, Биляна Георгиева, Антонио Димитриевски, Иван Николов, Димитър Крумов, Румен Драганов, Георги А. Богданов
купи билет
Октомври
24
19.00
Актьори срещу поети
Актьори срещу поети
Водещ: Лилия Гелева
купи билет
Октомври
27
19.00
Приключенията на И.К.
Приключенията на И.К.
Автор: от Иванка Курвоазие
Драматург: Стефан Иванов

Участват: Василена Винченцо, Васил Дуев, Весела Бабинова, Биляна Георгиева, Лили Гелева
купи билет