Мъртвешки танц се завръща
Мъртвешки танц се завръща
Петък, 05 Март 2021
Очаквайте на 11.03 /четвъртък/  от 19.00 часа след дълговременна пауза представлението Мъртвешки танц. ...


Март
06
19.00
Лебедова песен
Лебедова песен
Автор: от А.П.Чехов
Режисьор: Ростислав Георгиев
Фотограф: Жоро Аранжоро

Участват: Цветан Алексиев, Димитър Василев
купи билет
Март
08
19.00
60 мин
На тЯтър съм!
На тЯтър съм!
Автор: авторски спектакъл на Никола Стоянов
Режисьор: Никола Стоянов
Сценография: Теодор Киряков
Композитор: Мирослав Стойнов
Фотограф: Никола Стоянов
Хореография: Анна Кабакова

Участват: Стефан Димитров, Веселин Петров, Велизар Емануилов, Весела Петрова, Лили Гелева
купи билет
Март
09
19.00
Апокриф
Апокриф
Автор: наивистични сънища за живота на човека между небето и земята сънувач Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Сценография: Иван Добчев
Асистент режисьор: Стилиян Петров, Димитър Сарджев
Фотограф: проф. Цочо Бояджиев

Участват: Алекс Иванов, Ангела Канева, Благовест Мицев, Боян Фераджиев, Валерия Върбанова, Дениза Павлова, Димитър Василев, Елена Траянова, Илиян Номов, Карина Илиева, Кристиян Стоичков, Мануела Минкова, Марин Джишев, Мартин Проданов, Никола Полихронов, Николай Ганчев, Яна Зайкова, Борис Върбанов, Станислав Младенов, Късин Ванг, Илиян Нонов
купи билет
Март
11
19.00
90 мин
Мъртвешки танц
Мъртвешки танц
Адаптация: Маргарита Младенова
Постановка: Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Светлана Янчева, Владимир Пенев, Цветан Алексиев
купи билет
Март
13
19.00
TANGOMACHINE
TANGOMACHINE
Автор: авторски танцов танго-спектакъл на LAOKOONTANGO® (www.laokoontango.com)
Идея и концепция: Ивайло Александров
Хореография: Ивайло Александров, Габриела Панчева
Музикална среда: Ивайло Александров

Участват: Ивайло Александров, Габриела Панчева
купи билет
Март
16
19.00
110 мин
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Асен Аврамов
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Веселин Мезеклиев
купи билет
Март
19
19.00
95 мин
Стъклената менажерия
Стъклената менажерия
Автор: Тенеси Уилямс
Превод: Евгения Панчева
Постановка: Йордан Славейков, Димитър Касабов
Сценография: Елена Стумбова
Музика: Емануил Одаджиев
Фотограф: Мирослав Веселинов

Участват: Албена Георгиева, Каталин Старейшинска, Петър Дочев, Димитър Николов
купи билет
Март
20
19.00
Приключенията на И.К.
Приключенията на И.К.
Автор: от Иванка Курвоазие
Драматург: Стефан Иванов

Участват: Василена Винченцо, Васил Дуев, Весела Бабинова, Биляна Георгиева, Лили Гелева
купи билет
Март
22
19.00
Мишеловката
Мишеловката
Автор: фантазма по единствената репетиция на Хамлет с градските трагици по пиесата „Хамлет“ на У.Шекспир
Превод: Александър Шурбанов
Сценография и костюми: Ирена Дойчева
Режисьор-постановчик: Боян Крачолов
Фотограф: Петър Недялков

Участват: Божидар Йорданов, Владимир Матеев, Галя Костадинова, Иван Николов, Йордан Ръсин, Симона Здравкова
купи билет
Март
23
19.00
Актьори срещу поети
Актьори срещу поети
Водещ: Анета Иванова
купи билет
Март
24
19.00
90 мин
Всичко на масата
Всичко на масата
Автор: по Чарлз Буковски

Участват: Васил Дуев
купи билет
Март
31
19.00
Приключенията на И.К.
Приключенията на И.К.
Автор: от Иванка Курвоазие
Драматург: Стефан Иванов

Участват: Василена Винченцо, Васил Дуев, Весела Бабинова, Биляна Георгиева, Лили Гелева
купи билет
Април
05
19.00
95 мин
Стъклената менажерия
Стъклената менажерия
Автор: Тенеси Уилямс
Превод: Евгения Панчева
Постановка: Йордан Славейков, Димитър Касабов
Сценография: Елена Стумбова
Музика: Емануил Одаджиев
Фотограф: Мирослав Веселинов

Участват: Албена Георгиева, Каталин Старейшинска, Петър Дочев, Димитър Николов
купи билет
Април
08
19.00
Актьори срещу поети
Актьори срещу поети
Водещ: Анета Иванова
купи билет
Април
09
19.00
Лебедова песен
Лебедова песен
Автор: от А.П.Чехов
Режисьор: Ростислав Георгиев
Фотограф: Жоро Аранжоро

Участват: Цветан Алексиев, Димитър Василев
купи билет
Април
12
19.00
90 мин
Мъртвешки танц
Мъртвешки танц
Адаптация: Маргарита Младенова
Постановка: Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Светлана Янчева, Владимир Пенев, Цветан Алексиев
купи билет
Април
13
19.00
Мерсие и Камие - премиера
Мерсие и Камие - премиера
Автор: по романа на Самюъл Бекет
Сценична версия и постановка: Ростислав Георгиев
Сценография и костюми: Ирена Дойчева
Музикално оформление: Дамян Михайлов

Участват: Христо Петков, Цветан Алексиев, Георги Сиркатов
купи билет
Април
15
19.00
90 мин
Програма "Ноев ковчег" Нова Библия
Програма "Ноев ковчег" Нова Библия
Автор: по Йордан Радичков
Авторски спектакъл: Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Пластика: Марион Дърова
Сценография по идея на: Иван Добчев, Станислав Памукчиев
Видео и мултимедия: Димитър Сарджев
Фотограф: Яна Лозева
Скулптура: Антон Цанев
Консултант: проф. Цочо Бояджиев, проф. Георги Каприев

Участват: Мимоза Базова, Сребрина Тимофей, Славена Зайкова, Александър Тонев, Йордан Ръсин, Николай Върбанов, Александър Евгениев, Кънчо Кънев, Лора Недялкова, Роберт Янакиев, Марин Джишев
купи билет
Април
16
19.00
Апокриф
Апокриф
Автор: наивистични сънища за живота на човека между небето и земята сънувач Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Сценография: Иван Добчев
Асистент режисьор: Стилиян Петров, Димитър Сарджев
Фотограф: проф. Цочо Бояджиев

Участват: Алекс Иванов, Ангела Канева, Благовест Мицев, Боян Фераджиев, Валерия Върбанова, Дениза Павлова, Димитър Василев, Елена Траянова, Илиян Номов, Карина Илиева, Кристиян Стоичков, Мануела Минкова, Марин Джишев, Мартин Проданов, Никола Полихронов, Николай Ганчев, Яна Зайкова, Борис Върбанов, Станислав Младенов, Късин Ванг, Илиян Нонов
купи билет
Април
17
19.00
90 мин
Всичко на масата
Всичко на масата
Автор: по Чарлз Буковски

Участват: Васил Дуев
купи билет
Април
19
19.00
110 мин
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Асен Аврамов
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Веселин Мезеклиев
купи билет
Април
21
19.00
60 мин
На тЯтър съм!
На тЯтър съм!
Автор: авторски спектакъл на Никола Стоянов
Режисьор: Никола Стоянов
Сценография: Теодор Киряков
Композитор: Мирослав Стойнов
Фотограф: Никола Стоянов
Хореография: Анна Кабакова

Участват: Стефан Димитров, Веселин Петров, Велизар Емануилов, Весела Петрова, Лили Гелева
купи билет
Април
22
19.00
TANGOMACHINE
TANGOMACHINE
Автор: авторски танцов танго-спектакъл на LAOKOONTANGO® (www.laokoontango.com)
Идея и концепция: Ивайло Александров
Хореография: Ивайло Александров, Габриела Панчева
Музикална среда: Ивайло Александров

Участват: Ивайло Александров, Габриела Панчева
купи билет
Април
24
19.00
Мишеловката
Мишеловката
Автор: фантазма по единствената репетиция на Хамлет с градските трагици по пиесата „Хамлет“ на У.Шекспир
Превод: Александър Шурбанов
Сценография и костюми: Ирена Дойчева
Режисьор-постановчик: Боян Крачолов
Фотограф: Петър Недялков

Участват: Божидар Йорданов, Владимир Матеев, Галя Костадинова, Иван Николов, Йордан Ръсин, Симона Здравкова
купи билет
Април
29
19.00
Приключенията на И.К.
Приключенията на И.К.
Автор: от Иванка Курвоазие
Драматург: Стефан Иванов

Участват: Василена Винченцо, Васил Дуев, Весела Бабинова, Биляна Георгиева, Лили Гелева
купи билет