Отмяна показа на Ателие Чехов
Отмяна показа на Ателие Чехов
Четвъртък, 03 Октомври 2019
Скъпи приятели, колеги и зрители, Ателие Чехов което тече изключително интензивно от 18 септември до днес, настоява за продължение и има нужда от още време за работа.  Затова предвиденото показване на 07 октомври се отменя. Скоро ще м...


Октомври
22
19.00
Приключенията на И.К.
Приключенията на И.К.
автор: от Иванка Курвоазие
Драматург: Стефан Иванов

Участват: Василена Винченцо, Васил Дуев, Весела Бабинова, Биляна Георгиева, Лили Гелева
купи билет
Октомври
24
19.00
60 мин
На тятър съм!
На тятър съм!
автор: авторски спектакъл на Никола Стоянов
Режисьор: Никола Стоянов
Сценография: Теодор Киряков
Композитор: Мирослав Стойнов
Фотограф: Никола Стоянов
Хореография: Анна Кабакова

Участват: Стефан Димитров, Веселин Петров, Велизар Емануилов, Весела Петрова, Лили Гелева
купи билет
Октомври
28
19.00
90 мин
Програма "Ноев ковчег" Нова Библия
Програма "Ноев ковчег" Нова Библия
автор: по Йордан Радичков
Авторски спектакъл: Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Пластика: Марион Дърова
Сценография по идея на: Иван Добчев, Станислав Памукчиев
Видео и мултимедия: Димитър Сарджев
Фотограф: Яна Лозева
Скулптура: Антон Цанев
Консултант: проф. Цочо Бояджиев, проф. Георги Каприев

Участват: Мимоза Базова, Сребрина Тимофей, Славена Зайкова, Александър Тонев, Михаил Стоянов, Йордан Ръсин, Николай Върбанов, Александър Евгениев, Кънчо Кънев, Лора Недялкова, Роберт Янакиев
купи билет
Октомври
31
19.00
Приключенията на И.К.
Приключенията на И.К.
автор: от Иванка Курвоазие
Драматург: Стефан Иванов

Участват: Василена Винченцо, Васил Дуев, Весела Бабинова, Биляна Георгиева, Лили Гелева
купи билет
Ноември
04
19.00
ОООО - Сънят на Гогол
ОООО - Сънят на Гогол
автор: Николай Василиевич Гогол, по /Невски проспект, Иван Фьодорович Шпонка, Женитба, Записки на лудия/
Постановка: Маргарита Младенова, Иван Добчев
Сценография и костюми: Даниела Олег Ляхова
Музика: Асен Аврамов

Участват: Снежина Петрова, Албена Георгиева, Мирослава Гоговска, Елена Димитрова, Христо Петков, Цветан Алексиев, Огнян Голев, Антонио Димитриевски
купи билет
Ноември
05
19.00
120 мин
Януари
Януари
автор: от Йордан Радичков
Режисьор: Ованес Торосян

Участват: Мак Маринов, Александър Кънев, Марио Топалов, Васил Витанов, Мартин Петрушев, Ненчо Костов, Христо Стефанов, Константин Гечев, Анатолий Ставрев, Пламен Добрев, Димитър Петров, Крис Атанасов, Василена Кънева
купи билет
Ноември
06
19.00
60 мин
На тятър съм!
На тятър съм!
автор: авторски спектакъл на Никола Стоянов
Режисьор: Никола Стоянов
Сценография: Теодор Киряков
Композитор: Мирослав Стойнов
Фотограф: Никола Стоянов
Хореография: Анна Кабакова

Участват: Стефан Димитров, Веселин Петров, Велизар Емануилов, Весела Петрова, Лили Гелева
купи билет
Ноември
08
19.00
110 мин
Любовта на Анатол
Любовта на Анатол
автор: Артур Шницлер
Превод: Владко Мурдаров
Режисьор: Антон Угринов
Композитор: Калин Николов
Сценография: Александра Йотковска, Борис Далчев
Хореография: Васил Дипчиков
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Сотир Мелев, Станислав Кертиков, Веселина Конакчийска, Лилия Гелева, Георги Йовчев, Николай Тибинков, Василена Винченцо, Мадлен Йорданова, Галя Костадинова, Цветина Петрова, Даниана Коева, Лили Гелева
купи билет
Ноември
09
19.00
70 мин
Самотни персонажи
Самотни персонажи
автор: Васил Дуев
Авторски спектакъл: Васил Дуев

Участват: Василена Гецкова, Весела Бабинова, Васил Дуев, Петко Венелинов, Ивайло Драгиев, Иван Николов
купи билет
Ноември
11
19.00
110 мин
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Асен Аврамов
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Веселин Мезеклиев
купи билет
Ноември
12
19.00
90 мин
Програма "Ноев ковчег" Луда трева
Програма "Ноев ковчег" Луда трева
автор: по текстове на Йордан Радичков
Сценична адаптация: Маргарита Младенова
Режисьор: Маргарита Младенова
Сценография: Михаела Добрева, Борис Далчев
Музика: Христо Намлиев
Консултант: проф. Цочо Бояджиев, проф. Георги Каприев
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Албена Георгиева, Жана Рашева, Галя Костадинова, Каталин Старейшинска, Надя Керанова, Биляна Георгиева, Антонио Димитриевски, Иван Николов, Димитър Крумов, Румен Драганов, Георги А. Богданов
купи билет
Ноември
13
19.00
Мишеловката
Мишеловката
автор: фантазма по единствената репетиция на Хамлет с градските трагици по пиесата „Хамлет“ на У.Шекспир
Превод: Александър Шурбанов
Сценография и костюми: Ирена Дойчева
Режисьор-постановчик: Боян Крачолов
Фотограф: Петър Недялков

Участват: Божидар Йорданов, Владимир Матеев, Галя Костадинова, Иван Николов, Йордан Ръсин, Симона Здравкова
купи билет
Ноември
15
19.00
Стъклената менажерия
Стъклената менажерия
автор: от Тенеси Уилямс
Превод: Евгения Панчева
Сценография: Елена Стумбова
Музика: Емануил Одаджиев
Фотограф: Мирослав Веселинов

Участват: Албена Георгиева, Каталин Старейшинска, Петър Дочев, Димитър Николов
купи билет
Ноември
16
19.00
60 мин
На тятър съм!
На тятър съм!
автор: авторски спектакъл на Никола Стоянов
Режисьор: Никола Стоянов
Сценография: Теодор Киряков
Композитор: Мирослав Стойнов
Фотограф: Никола Стоянов
Хореография: Анна Кабакова

Участват: Стефан Димитров, Веселин Петров, Велизар Емануилов, Весела Петрова, Лили Гелева
купи билет
Ноември
18
19.00
ателие Чехов „Сюжет за кратък разказ“
ателие Чехов „Сюжет за кратък разказ“
Режисьор: Иван Добчев, Маргарита Младенова
купи билет
Ноември
19
19.00
60 мин.
Това НЕ е Хамлет
Това НЕ е Хамлет
автор: спектакъл по текстове на Шекспир, Бекет, Молиер, Мигел де Сервантес, Том Стопард, Петер Вайс, Мюлер, Калдерон и други
Режисьор: Боян Крачолов

Участват: Иван Николов, Димитър Крумов
купи билет
Ноември
20
19.00
90 мин
Всичко на масата
Всичко на масата
автор: по Чарлз Буковски

Участват: Васил Дуев
купи билет
Ноември
21
19.00
90 мин
Програма "Ноев ковчег" Нова Библия
Програма "Ноев ковчег" Нова Библия
автор: по Йордан Радичков
Авторски спектакъл: Иван Добчев
Музика: Асен Аврамов
Пластика: Марион Дърова
Сценография по идея на: Иван Добчев, Станислав Памукчиев
Видео и мултимедия: Димитър Сарджев
Фотограф: Яна Лозева
Скулптура: Антон Цанев
Консултант: проф. Цочо Бояджиев, проф. Георги Каприев

Участват: Мимоза Базова, Сребрина Тимофей, Славена Зайкова, Александър Тонев, Михаил Стоянов, Йордан Ръсин, Николай Върбанов, Александър Евгениев, Кънчо Кънев, Лора Недялкова, Роберт Янакиев
купи билет
Ноември
22
19.00
60
Човешкият глас
Човешкият глас
автор: лирическа трагедия на Франсис Пуленк по пиесата на Жан Кокто
Постановка: Пламен Бейков
Мултимедия: Стефан Матеев

Участват: Георгиос Филаделфевс, Боряна Ламбрева
купи билет
Ноември
29
19.00
Приключенията на И.К.
Приключенията на И.К.
автор: от Иванка Курвоазие
Драматург: Стефан Иванов

Участват: Василена Винченцо, Васил Дуев, Весела Бабинова, Биляна Георгиева, Лили Гелева
купи билет
Ноември
30
19.00
110 мин
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Идиот
Сценична версия и постановка: Маргарита Младенова
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Асен Аврамов
Фотограф: Яна Лозева

Участват: Албена Георгиева, Бюрхан Керим, Георги А. Богданов, Румен Драганов, Виттория Николова, Димитър Илиев, Александър Караколев, Александър Тонев, Георги Сиркатов, Радина Кърджилова
купи билет