„МЕСЕЦ НА СЕЛО“ – дипломен спектакъл на клас „Младеновите“
Сряда, 03 Април 2024
СКЪПИ КОЛЕГИ И ЗРИТЕЛИ
През април и май предстоят последни представления на „МЕСЕЦ НА СЕЛО“ –
дипломен спектакъл на абсолвентите от IV курс – клас „Младеновите“
Представлението е копродукция на Учебе...
Програма "Бекет" О, щастливи дни
Превод: Антония Парчева
Сценография: Никола Тороманов
Композитор: Христо Намлиев
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Светлана Янчева, Рашко Младенов
купи билет
Автор: от Самюел Бекет
Режисьор: Маргарита МладеноваПревод: Антония Парчева
Сценография: Никола Тороманов
Композитор: Христо Намлиев
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Светлана Янчева, Рашко Младенов
Програма „Бекет” Последната лента. Не АЗ.
Композитор: Асен Аврамов
Сценография: Никола Тороманов
Костюми: Сузи Радичкова
Участват: Малин Кръстев, Неда Спасова, Станислав Ганчев
купи билет
Автор: Самюел Бекет
Режисьор: Иван ДобчевКомпозитор: Асен Аврамов
Сценография: Никола Тороманов
Костюми: Сузи Радичкова
Участват: Малин Кръстев, Неда Спасова, Станислав Ганчев
Апокриф
Сценография: Иван Добчев
Асистент режисьор: Стилиян Петров, Димитър Сарджев
Фотограф: проф. Цочо Бояджиев
Участват: Алекс Иванов, Ангела Канева, Благовест Мицев, Боян Фераджиев, Валерия Върбанова, Дениза Павлова, Димитър Василев, Елена Траянова, Илиян Номов, Кристиян Стоичков, Мануела Минкова, Марин Джишев, Мартин Проданов, Николай Ганчев, Яна Зайкова, Борис Върбанов, Късин Ванг, Илиян Нонов, Рафаел Бижев, Весела Манолова
купи билет
Автор: наивистични сънища за живота на човека между небето и земята сънувач Иван Добчев
Музика: Асен АврамовСценография: Иван Добчев
Асистент режисьор: Стилиян Петров, Димитър Сарджев
Фотограф: проф. Цочо Бояджиев
Участват: Алекс Иванов, Ангела Канева, Благовест Мицев, Боян Фераджиев, Валерия Върбанова, Дениза Павлова, Димитър Василев, Елена Траянова, Илиян Номов, Кристиян Стоичков, Мануела Минкова, Марин Джишев, Мартин Проданов, Николай Ганчев, Яна Зайкова, Борис Върбанов, Късин Ванг, Илиян Нонов, Рафаел Бижев, Весела Манолова
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Асен Аврамов
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев-Тайг, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Веселин Мезеклиев
купи билет
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Асен Аврамов
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев-Тайг, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Веселин Мезеклиев
Програма "Ноев ковчег" Луда трева
Режисьор: Маргарита Младенова
Сценография: Михаела Добрева, Борис Далчев
Музика: Христо Намлиев
Консултант: проф. Цочо Бояджиев, проф. Георги Каприев
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Албена Георгиева, Жана Рашева, Галя Костадинова, Каталин Старейшинска, Надя Керанова, Биляна Георгиева, Антонио Димитриевски, Иван Николов, Димитър Крумов, Румен Драганов, Георги А. Богданов
купи билет
Автор: по текстове на Йордан Радичков
Сценична адаптация: Маргарита МладеноваРежисьор: Маргарита Младенова
Сценография: Михаела Добрева, Борис Далчев
Музика: Христо Намлиев
Консултант: проф. Цочо Бояджиев, проф. Георги Каприев
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Албена Георгиева, Жана Рашева, Галя Костадинова, Каталин Старейшинска, Надя Керанова, Биляна Георгиева, Антонио Димитриевски, Иван Николов, Димитър Крумов, Румен Драганов, Георги А. Богданов
Иван Ланджев. За неизбежната случайност.
Консултант: Иван Добчев, Маргарита Младенова
Сценография: Венелин Шурелов
Фотограф: Кети Райкова, Даниел Леков
Участват: Иван Ланджев, Иван Петрушинов, Славена Зайкова
купи билет
Сценография: Венелин Шурелов
Фотограф: Кети Райкова, Даниел Леков
Участват: Иван Ланджев, Иван Петрушинов, Славена Зайкова
Програма „Бекет” Последната лента. Не АЗ.
Композитор: Асен Аврамов
Сценография: Никола Тороманов
Костюми: Сузи Радичкова
Участват: Малин Кръстев, Неда Спасова, Станислав Ганчев
купи билет
Автор: Самюел Бекет
Режисьор: Иван ДобчевКомпозитор: Асен Аврамов
Сценография: Никола Тороманов
Костюми: Сузи Радичкова
Участват: Малин Кръстев, Неда Спасова, Станислав Ганчев
Свлачище
Сценография: Светослав Кокалов
Костюми: Петя Стойкова
Музика: Христо Намлиев
Участват: Александра Василева, Свежен Младенов
купи билет
Автор: Васил Балев
Режисьор: Григор АнтоновСценография: Светослав Кокалов
Костюми: Петя Стойкова
Музика: Христо Намлиев
Участват: Александра Василева, Свежен Младенов
Мъгла * ПОСЛЕДНИ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ
Сценография: Тина Тодорова
Хореография: Маргарита Градечлиева
Музика: Енрике Гранадос
Участват: Александър Тонев, Рашко Младенов, Жана Рашева, Надежда Колева, Кети Райкова, Дениза Павлова
купи билет
Автор: по романа на Мигел де Унамуно "Мъгла"
Режисьор: Дамян МихайловСценография: Тина Тодорова
Хореография: Маргарита Градечлиева
Музика: Енрике Гранадос
Участват: Александър Тонев, Рашко Младенов, Жана Рашева, Надежда Колева, Кети Райкова, Дениза Павлова
ПЛАТОНoff
Сценография: Венелин Шурелов
Костюми: Елица Георгиева, Сузи Радичкова
Музика: Христо Намлиев
Участват: Александър Тонев, Рашко Младенов, Антонио Димитриевски, Биляна Георгиева, Весела Манолова, Добромир Цветков, Иван Николов, Каталин Старейшинска, Кристиян Стоичков, Лора Тенчева, Марин Джишев, Нено Койнарски, Паола Маравиля, Преслав Търпанов, Стефани Андонова, Яна Бобева
купи билет
Автор: А.П.Чехов
Режисьор: Маргарита Младенова, Иван ДобчевСценография: Венелин Шурелов
Костюми: Елица Георгиева, Сузи Радичкова
Музика: Христо Намлиев
Участват: Александър Тонев, Рашко Младенов, Антонио Димитриевски, Биляна Георгиева, Весела Манолова, Добромир Цветков, Иван Николов, Каталин Старейшинска, Кристиян Стоичков, Лора Тенчева, Марин Джишев, Нено Койнарски, Паола Маравиля, Преслав Търпанов, Стефани Андонова, Яна Бобева
Програма "Бекет" О, щастливи дни
Превод: Антония Парчева
Сценография: Никола Тороманов
Композитор: Христо Намлиев
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Светлана Янчева, Рашко Младенов
купи билет
Автор: от Самюел Бекет
Режисьор: Маргарита МладеноваПревод: Антония Парчева
Сценография: Никола Тороманов
Композитор: Христо Намлиев
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Светлана Янчева, Рашко Младенов
Мислещите тръстики
Асистент: Албена Георгиева
Музика: Стефан Димитров
Сценография и костюми: Ивайло Николов
Фотограф: Яна Лозева
Звуков дизайн: Кристиян Алексиев
Участват: Андрей Стоименов, Весела Манолова, Виктория Владова, Вяра Миланова, Евтимиос Триандафиллу, Калоян Говедарски, Кремена Деянова, Лора Тенчева, Мария Карилоска, Мартин Проданов, Павлина Илова, Паола Мария Маравиля, Преслав Търпанов, Радостина Ангелова, Румен Ангелов, Стефан Саръиванов, Стефани Андонова, Стефани Николова, Добромир Цветков, Стилиян Маринов, Албена Георгиева
купи билет
Автор: спектакъл, посветен на поезията на Миряна Башева
Идея и постановка: Маргарита МладеноваАсистент: Албена Георгиева
Музика: Стефан Димитров
Сценография и костюми: Ивайло Николов
Фотограф: Яна Лозева
Звуков дизайн: Кристиян Алексиев
Участват: Андрей Стоименов, Весела Манолова, Виктория Владова, Вяра Миланова, Евтимиос Триандафиллу, Калоян Говедарски, Кремена Деянова, Лора Тенчева, Мария Карилоска, Мартин Проданов, Павлина Илова, Паола Мария Маравиля, Преслав Търпанов, Радостина Ангелова, Румен Ангелов, Стефан Саръиванов, Стефани Андонова, Стефани Николова, Добромир Цветков, Стилиян Маринов, Албена Георгиева
ПЛАТОНoff
Сценография: Венелин Шурелов
Костюми: Елица Георгиева, Сузи Радичкова
Музика: Христо Намлиев
Участват: Александър Тонев, Рашко Младенов, Антонио Димитриевски, Биляна Георгиева, Весела Манолова, Добромир Цветков, Иван Николов, Каталин Старейшинска, Кристиян Стоичков, Лора Тенчева, Марин Джишев, Нено Койнарски, Паола Маравиля, Преслав Търпанов, Стефани Андонова, Яна Бобева
купи билет
Автор: А.П.Чехов
Режисьор: Маргарита Младенова, Иван ДобчевСценография: Венелин Шурелов
Костюми: Елица Георгиева, Сузи Радичкова
Музика: Христо Намлиев
Участват: Александър Тонев, Рашко Младенов, Антонио Димитриевски, Биляна Георгиева, Весела Манолова, Добромир Цветков, Иван Николов, Каталин Старейшинска, Кристиян Стоичков, Лора Тенчева, Марин Джишев, Нено Койнарски, Паола Маравиля, Преслав Търпанов, Стефани Андонова, Яна Бобева
Програма "Бекет" О, щастливи дни
Превод: Антония Парчева
Сценография: Никола Тороманов
Композитор: Христо Намлиев
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Светлана Янчева, Рашко Младенов
купи билет
Автор: от Самюел Бекет
Режисьор: Маргарита МладеноваПревод: Антония Парчева
Сценография: Никола Тороманов
Композитор: Христо Намлиев
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Светлана Янчева, Рашко Младенов
Програма Достоевски "Изгонването на бесовете" Бесове
Адаптация и режисура: Иван Добчев
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Асен Аврамов
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев-Тайг, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Веселин Мезеклиев
купи билет
Сценография и костюми: Борис Далчев, Михаела Добрева
Музика: Асен Аврамов
Фотограф: Яна Лозева
Участват: Борис Кръстев, Станислав Кертиков, Йордан Ръсин, Мак Маринов, Николай Върбанов, Васил Дуев-Тайг, Надя Керанова, Елена Дечева, Неда Спасова, Христина Караиванова, Виолина Доцева, Веселин Мезеклиев
Програма „Бекет” Последната лента. Не АЗ.
Композитор: Асен Аврамов
Сценография: Никола Тороманов
Костюми: Сузи Радичкова
Участват: Малин Кръстев, Неда Спасова, Станислав Ганчев
купи билет
Автор: Самюел Бекет
Режисьор: Иван ДобчевКомпозитор: Асен Аврамов
Сценография: Никола Тороманов
Костюми: Сузи Радичкова
Участват: Малин Кръстев, Неда Спасова, Станислав Ганчев
Дишай
Превод: Радослав Петкашев
Костюми: Ванина Цандева
Фотограф: Лора Ставрева
Участват: Бойко Кръстанов, Елена Телбис
купи билет
Автор: Дънкан Макмилан
Режисьор: Марий РосенПревод: Радослав Петкашев
Костюми: Ванина Цандева
Фотограф: Лора Ставрева
Участват: Бойко Кръстанов, Елена Телбис